polski angielski niemiecki

 

SALESFORCE

Salesforce CRM oferuje platformę obsługującą kompleksowo procesy biznesowe firmy – można ją wykorzystać zarówno w małych rodzinnych przedsiębiorstwach, jak i w wielkich światowych korporacjach.

Technologię Salesforce można zastosować w każdym przedsiębiorstwie – nie wymaga instalacji oprogramowania oraz specyficznej wiedzy technicznej.

Implementacja systemu trwa nie dłużej niż parę tygodni, ale zalety płynące z korzystania z platformy są odczuwalne praktycznie od razu.

 

W związku z różorodnością aplikacji Salesforce, narzędzie to posiada wiele różnych zastosowań w procesach:

 • obsługi klienta;
 • sprzedaży i wsparcia procesów sprzedażowych;
 • automatyzacji pracy sprzedawców, przedstawicieli handlowych;
 • komunikacji między pracownikami wewnątrz przedsiębiorstwa i między poszczególnymi oddziałami firmy;
 • zarządzania efektywnością pracowników;
 • narzędzi marketingowych – np. śledzenie aktywności klientów;

 

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się zarówno w realizacji standardowych projektów realizowanych na platformie Salesforce, jak również w tworzeniu niestandardowych aplikacji dostosowanych do specyficznych potrzeb i wymagań klientów.

Dlaczego My?

 • 1
  12 lat doświadczenia

  Podczas naszej wieloletniej pracy udało nam sie zebrać cenne doświadczenie w pracy z różnymi systemami dla wielu klientów. Dzięki temu wzbogaciliśmy również wiedzę na temat prowadzenia projektów i profesjonalnej obsługi klienta.

 • 2
  Wysoka jakość świadczonych usług

  Tworzmy projekty dopasowane do indywidalnych wizji i potrzeb klientów, staramy się aby nawet ci najbardziej wymagający byli zadowoleni z naszych usług.

 • 3
  Ambitny zespół

  Zespół tworzą młodzi, ambitni pracownicy dla których tworzenie systemów informatycznych jest pasją, dzięki czemu stale podnoszą swoje umiejętności, by móc w pełni sprostać potrzebom naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów dla których tworzenie systemów internetowych to nie tylko profesja ale przede wszystkim pasja. W branży pracujemy od ponad 12 lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które gwarantuje tworzenie projektów dopasowanych do potrzeb klienta, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i uwzględnieniu aktualnych trendów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w rozwijaniu rozwiązań CRM opartych o Salesforce, tworzeniu systemów billingowych, oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich, tworzymy serwisy internetowe oraz projektujemy systemy ecommerce szyte na miarę potrzeb klienta.

Kontakt

Adroom
ul. Łąkowa 3/5
90-204 Łódź
tel. +48 505 99 93 91
e-mail: kontakt@adroom.pl