polski angielski niemiecki

 

Informatyzacja firm postępuje z roku na rok, nie każde przedsiębiorstwo chce jednak zatrudniać sztab informatyków, który będzie czuwał nad każdym aspektem istniejącego systemu lub rozwijał go zgodnie z potrzebami firmy. W takiej sytuacji przyda się wsparcie z zewnątrz – osób, które są specjalistami w danej dziedzinie i oprócz wsparcia technicznego zaoferują również wsparcie doradcze.

 

 

Co zyskuje Twoja firma dzięki outsourcingowi IT firmie Adroom?

 

- nie musisz ponosić kosztów zatrudnienia informatyków;

 

- płacisz tylko za wykonane prace – wtedy, gdy ich faktycznie potrzebujesz;

 

- masz do dyspozycji specjalistów z różnych dziedzin i technologii, którzy sprawdzili się w trakcie wdrażania i             rozwoju  skomplikowanych systemów informatycznych;

 

- dostosowujemy sposób współpracy do twoich potrzeb.

 

 

W Adroom posiadamy duże doświadczenie w sprawowaniu opieki technicznej oraz w rozwoju systemów, również takich, które nie zostały przez nas stworzone. Aby zapewnić pełną swobodę działania - każdej firmie, która zaczyna z nami współpracę, proponujemy umowę o zachowaniu poufności.

 

 

 

 

Dlaczego My?

 • 1
  12 lat doświadczenia

  Podczas naszej wieloletniej pracy udało nam sie zebrać cenne doświadczenie w pracy z różnymi systemami dla wielu klientów. Dzięki temu wzbogaciliśmy również wiedzę na temat prowadzenia projektów i profesjonalnej obsługi klienta.

 • 2
  Wysoka jakość świadczonych usług

  Tworzmy projekty dopasowane do indywidalnych wizji i potrzeb klientów, staramy się aby nawet ci najbardziej wymagający byli zadowoleni z naszych usług.

 • 3
  Ambitny zespół

  Zespół tworzą młodzi, ambitni pracownicy dla których tworzenie systemów informatycznych jest pasją, dzięki czemu stale podnoszą swoje umiejętności, by móc w pełni sprostać potrzebom naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów dla których tworzenie systemów internetowych to nie tylko profesja ale przede wszystkim pasja. W branży pracujemy od ponad 12 lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które gwarantuje tworzenie projektów dopasowanych do potrzeb klienta, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i uwzględnieniu aktualnych trendów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w rozwijaniu rozwiązań CRM opartych o Salesforce, tworzeniu systemów billingowych, oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich, tworzymy serwisy internetowe oraz projektujemy systemy ecommerce szyte na miarę potrzeb klienta.

Kontakt

Adroom
ul. Łąkowa 3/5
90-204 Łódź
tel. +48 505 99 93 91
e-mail: kontakt@adroom.pl