polski angielski niemiecki
Adroom

 

Adroom jest dynamiczną firmą projektującą i wdrażającą nowoczesne systemy informatyczne dla firm i instytucji. Zależy nam na długofalowej satysfakcji Klienta, dlatego działamy w wielu obszarach, takich jak:

 

 • tworzenie i rozwijanie systemów billingowych, systemów PLI-CBD oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich (MPM),
 • tworzenie serwisów i sklepów internetowych,
 • opieka nad istniejącymi systemami informatycznymi.

Naszym atutem jest to, że nie ograniczamy się jedynie do informatycznej strony tworzenia systemów informatycznych. Dbając o jak najlepszy efekt finalny naszej pracy, działamy wieloaspektowo. Posiadamy także duże doświadczenie w zakresie projektowania i opracowywania materiałów e-learningowych.

Możemy się poszczycić 12-letnim doświadczeniem w tworzeniu systemów informatycznych dla dużych i znanych klientów. Jesteśmy dynamicznym i ambitnym zespołem. Lubimy zmagać się z zadaniami, które dla innych wydają się niewykonalne.

Naszym priorytetem jest tworzenie produktów i usług najwyższej jakości, w pełni odpowiadających na zapotrzebowania naszych Klientów. Osiągamy ten cel dzięki wykwalifikowanym pracownikom, którzy dążą do ciągłego rozwoju swoich umiejętności oraz identyfikują się ze strategią firmy.

Dlaczego My?

 • 1
  12 lat doświadczenia

  Podczas naszej wieloletniej pracy udało nam sie zebrać cenne doświadczenie w pracy z różnymi systemami dla wielu klientów. Dzięki temu wzbogaciliśmy również wiedzę na temat prowadzenia projektów i profesjonalnej obsługi klienta.

 • 2
  Wysoka jakość świadczonych usług

  Tworzmy projekty dopasowane do indywidalnych wizji i potrzeb klientów, staramy się aby nawet ci najbardziej wymagający byli zadowoleni z naszych usług.

 • 3
  Ambitny zespół

  Zespół tworzą młodzi, ambitni pracownicy dla których tworzenie systemów informatycznych jest pasją, dzięki czemu stale podnoszą swoje umiejętności, by móc w pełni sprostać potrzebom naszych klientów.

Nasza drużyna

 • Marta Tyniec

  Dyrektor Generalny
 • Adam Barański

  Lider Projektu IT

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów dla których tworzenie systemów internetowych to nie tylko profesja ale przede wszystkim pasja. W branży pracujemy od ponad 12 lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które gwarantuje tworzenie projektów dopasowanych do potrzeb klienta, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i uwzględnieniu aktualnych trendów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w rozwijaniu rozwiązań CRM opartych o Salesforce, tworzeniu systemów billingowych, oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich, tworzymy serwisy internetowe oraz projektujemy systemy ecommerce szyte na miarę potrzeb klienta.

Kontakt

Adroom
ul. Łąkowa 3/5
90-204 Łódź
tel. +48 505 99 93 91
e-mail: kontakt@adroom.pl