polski angielski niemiecki

Magento to najszybsza droga do Państwa klientów!

 

 

W dzisiejszym świecie większość zakupów odbywa się w internecie i tendencja ta stale rośnie. Jeśli Państwa firma posiada w ofercie produkty bądź usługi przeznaczone do sprzedaży, warto zainteresować się sklepami internetowymi. Proponowane przez nas oprogramowanie Magento to najpopularniejsza i najbardziej rozbudowana platforma do prowadzenia średnich i dużych sklepów internetowych, posiadająca rozbudowaną funkcjonalność i oferująca zarządzanie dużą ilością produktów w nieskomplikowany sposób. Oprogramowanie Magento cechuje różnorodność zalet, począwszy od dobrze przemyślanej architektury, przez nieograniczoną funkcjonalność, aż po prostą obsługę. To wszystko pozwala stworzyć sklep szyty na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Zalety Magento to przede wszystkim:

 

Architektura

Zaliczana jest do najnowocześniejszych, które do tej pory pojawiły się w sektorze e-commerce. Umożliwia ona nieograniczone rozbudowywanie systemu;

 

Rozbudowana funkcjonalność

Magento oferuje nie tylko rozbudowany system analiz, raportowania, zarządzania produktami, systemy płatności internetowych, reguły cen (w katalogu i w koszyku), promocje, generowanie Google Sitemap (umożliwia tworzenie mapy strony XML – listy odnośników do wszystkich lub wybranych podstron witryny) ale również daje możliwość prowadzenia kliku sklepów naraz, zarządzanych z poziomu jednego panelu administracyjnego. Ponadto, możliwe jest zarządzanie stronami i blokami statycznymi z CMS oraz pełna konfiguracja URLi. Dodatkowym atutem Magento jest możliwość robienia zakupów przez użytkowników bez konieczności rejestrowania się w sklepie, czego większość innych sklepów wymaga. Oprogramowanie Magento posiada wiele modułów społecznościowych: opinie klientów, opcję „Wyślij do przyjaciela”, recenzje produktów, oceny produktów, tagi oraz możliwość dodania do listy życzeń.

 

Elastyczne szablony

Prosta w edycji warstwa prezentacji w Magento sprawia, że istnieje możliwość stworzenia wyglądu sklepu według indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto system sklepowy obsługiwany jest rzez bardzo elastyczną architekturę, która bazuje na osobnych blokach treści i realizowana jest przez szablony PHTML.

 

Duża społeczność

Istnieje duża społeczność użytkowników, którzy nieustanie troszczą się o rozwój oprogramowania. Dostępnych jest już ponad 2.500 rozszerzeń plików, dzięki którym można wzbogacać system.

 

Personalizowanie produktu

Szczególny nacisk w sklepie internetowym kładzie się na produkt. System wspiera przy tym poszczególne grupy produktów, niezależnie od tego, czy są to produkty proste, grupowane, konfigurowalne, powiązane (pakiet), czy też produkty przeznaczone do ściągnięcia.

 

SEO – pozycjonowanie

Magento posiada bardzo duże możliwości optymalizacji kodu pod kątem SEO, co zapewnia skuteczną promocję domeny i reklamowanie sklepu.

Dlaczego My?

 • 1
  12 lat doświadczenia

  Podczas naszej wieloletniej pracy udało nam sie zebrać cenne doświadczenie w pracy z różnymi systemami dla wielu klientów. Dzięki temu wzbogaciliśmy również wiedzę na temat prowadzenia projektów i profesjonalnej obsługi klienta.

 • 2
  Wysoka jakość świadczonych usług

  Tworzmy projekty dopasowane do indywidalnych wizji i potrzeb klientów, staramy się aby nawet ci najbardziej wymagający byli zadowoleni z naszych usług.

 • 3
  Ambitny zespół

  Zespół tworzą młodzi, ambitni pracownicy dla których tworzenie systemów informatycznych jest pasją, dzięki czemu stale podnoszą swoje umiejętności, by móc w pełni sprostać potrzebom naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów dla których tworzenie systemów internetowych to nie tylko profesja ale przede wszystkim pasja. W branży pracujemy od ponad 12 lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które gwarantuje tworzenie projektów dopasowanych do potrzeb klienta, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i uwzględnieniu aktualnych trendów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w rozwijaniu rozwiązań CRM opartych o Salesforce, tworzeniu systemów billingowych, oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich, tworzymy serwisy internetowe oraz projektujemy systemy ecommerce szyte na miarę potrzeb klienta.

Kontakt

Adroom
ul. Łąkowa 3/5
90-204 Łódź
tel. +48 505 99 93 91
e-mail: kontakt@adroom.pl