polski angielski niemiecki

Kariera w Adroom

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu?

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko Młodszego Programisty oraz Starszego Programisty.

Od kandydatów na pracowników oczekujemy przede wszystkim aktywności, zaangażowania i innowacyjności. Te cechy w połączeniu z otwartością w kontaktach oraz umiejętnością pracy w zespole przekładają się na przyjazną i partnerską atmosferę w naszej firmie.

A jeśli jesteś studentem i nie możesz pracować na cały etat, zgłoś się do nas, być może zaproponujemy Ci praktyki, pracę zdalną lub na część etatu.

Młodszy programista

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia informatycznego (mile widziani także studenci 3, 4 lub 5 roku)
  • umiejętności programowania obiektowego w dowolnym języku
  • dokładności i poczucia estetyki
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość PHP 5.0 i MySql, AJAX
  • znajomość Ruby On Rails
  • znajomość Java

Zakres obowiązków:

  • tworzenie systemów, sklepów, portali internetowych
  • rozwój aktualnego oprogramowania

W zamian oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy
  • elastyczne podejście do obowiązków i pracy – istnieje możliwość pracy na część etatu
  • możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności (certyfikaty, szkolenia)
  • udział w ciekawych projektach dla dużych klientów

Starszy programista Java

  • Doświadczenia zawodowego – 2-5 lat
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Znajomości technologii Java (JSE / JEE)
  • Znajomości frameworków (Spring, Hibernate)
  • Znajomości dowolnej bazy danych
  • Znajomości języka angielskiego
  • Odpowiedzialności za własną pracę
  • Rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziana znajomość:

  • frameworków (Spring, Hibernate)
  • technologii webowych - HTML, CSS, JavaScript

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (certyfikaty, szkolenia)
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne podejście do czasu pracy
  • Udział w ciekawych wyjazdach szkoleniowo-integracyjnych i pakietach medycznych

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV oraz informację o oczekiwaniach finansowych na adres: praca@adroom.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Do zgłoszenia proszę dołączyć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Więcej informacji:

Marta Tyniec
e-mail: praca@adroom.pl
tel. +48 505 99 93 91

Dlaczego My?

  • 1
    12 lat doświadczenia

    Podczas naszej wieloletniej pracy udało nam sie zebrać cenne doświadczenie w pracy z różnymi systemami dla wielu klientów. Dzięki temu wzbogaciliśmy również wiedzę na temat prowadzenia projektów i profesjonalnej obsługi klienta.

  • 2
    Wysoka jakość świadczonych usług

    Tworzmy projekty dopasowane do indywidalnych wizji i potrzeb klientów, staramy się aby nawet ci najbardziej wymagający byli zadowoleni z naszych usług.

  • 3
    Ambitny zespół

    Zespół tworzą młodzi, ambitni pracownicy dla których tworzenie systemów informatycznych jest pasją, dzięki czemu stale podnoszą swoje umiejętności, by móc w pełni sprostać potrzebom naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów dla których tworzenie systemów internetowych to nie tylko profesja ale przede wszystkim pasja. W branży pracujemy od ponad 12 lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które gwarantuje tworzenie projektów dopasowanych do potrzeb klienta, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i uwzględnieniu aktualnych trendów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w rozwijaniu rozwiązań CRM opartych o Salesforce, tworzeniu systemów billingowych, oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich, tworzymy serwisy internetowe oraz projektujemy systemy ecommerce szyte na miarę potrzeb klienta.

Kontakt

Adroom
ul. Łąkowa 3/5
90-204 Łódź
e-mail: kontakt@adroom.pl