polski angielski niemiecki

 

Systemy E-commerce

Każde rozwiązanie e-commerce powinno być unikalne i idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorcy. Proponowane przez nas rozwiązania charakteryzują się dużą elastycznością – pozwalają stworzyć sklep “szyty na miarę”.

Nasze sklepy mogą szczycić się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością przy jednoczesnym zachowaniu prostoty obsługi. Są tworzone z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i programów.

Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów, projektujemy, tworzymy oraz wdrażamy systemy e-commerce Magento i osCommerce.

Pośredniczymy we wdrażaniu takich systemów płatności on-line, jak np. Paypal, Platnosci.pl, Przelewy24. Integrujemy systemy e-commerce z sytemami finansowo-księgowo-magazynowymi (np. Symfonia), a także z systemami doręczeń przesyłek kurierskich.

Dlaczego My?

 • 1
  12 lat doświadczenia

  Podczas naszej wieloletniej pracy udało nam sie zebrać cenne doświadczenie w pracy z różnymi systemami dla wielu klientów. Dzięki temu wzbogaciliśmy również wiedzę na temat prowadzenia projektów i profesjonalnej obsługi klienta.

 • 2
  Wysoka jakość świadczonych usług

  Tworzmy projekty dopasowane do indywidalnych wizji i potrzeb klientów, staramy się aby nawet ci najbardziej wymagający byli zadowoleni z naszych usług.

 • 3
  Ambitny zespół

  Zespół tworzą młodzi, ambitni pracownicy dla których tworzenie systemów informatycznych jest pasją, dzięki czemu stale podnoszą swoje umiejętności, by móc w pełni sprostać potrzebom naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów dla których tworzenie systemów internetowych to nie tylko profesja ale przede wszystkim pasja. W branży pracujemy od ponad 12 lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które gwarantuje tworzenie projektów dopasowanych do potrzeb klienta, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i uwzględnieniu aktualnych trendów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w rozwijaniu rozwiązań CRM opartych o Salesforce, tworzeniu systemów billingowych, oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich, tworzymy serwisy internetowe oraz projektujemy systemy ecommerce szyte na miarę potrzeb klienta.

Kontakt

Adroom
ul. Łąkowa 3/5
90-204 Łódź
tel. +48 505 99 93 91
e-mail: kontakt@adroom.pl