polski angielski niemiecki

Nasz zespół składa się z kilkunastu osób, konsultantów i programistów z obszarów CRM, eCommerce specjalizujących się w technologiach SalesForce, Java Enterprise, FreeSide. Trzon zespołu stanowią:

 

Marta Tyniec

Dyrektor generalny

Odpowiada za sprawne funkcjonowanie firmy. Zajmuje się nie tylko jej prowadzeniem, ale jest też ogniwem łączącym między klientami, a programistami. Każdy projekt musi przejść przez jej ręce, począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, przez przygotowanie, aż po ostatnie poprawki. Czas wolny poświęca na treningi przed udziałem w maratonie.

 

Adam Barański

Lider Projektu IT

(mgr. inż. elektroniki i telekomunikacji, Wydział Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki, specjalizacja: Systemy mikroprocesorowe i układy reprogramowalne)

Jeśli natkiemy się na problem przy tworzeniu projektu, Adam z pewnością znajdzie jego rozwiązanie. Zajmuje się zarówno tworzeniem serwisów WWW, sklepów internetowych jak i skomplikowanych systemów billingowych. Ma doświadczenie przy tworzeniu projektów międzynarodowych. Ponadto kontroluje postępy w pracy nad projektami innych programistów. Stale pdonosi swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Adam również jest zapalonym biegaczem, na koncie ma już przebiegnięty maraton i przygotowuje się do kolejnych.

 

 

 

Dlaczego My?

 • 1
  12 lat doświadczenia

  Podczas naszej wieloletniej pracy udało nam sie zebrać cenne doświadczenie w pracy z różnymi systemami dla wielu klientów. Dzięki temu wzbogaciliśmy również wiedzę na temat prowadzenia projektów i profesjonalnej obsługi klienta.

 • 2
  Wysoka jakość świadczonych usług

  Tworzmy projekty dopasowane do indywidalnych wizji i potrzeb klientów, staramy się aby nawet ci najbardziej wymagający byli zadowoleni z naszych usług.

 • 3
  Ambitny zespół

  Zespół tworzą młodzi, ambitni pracownicy dla których tworzenie systemów informatycznych jest pasją, dzięki czemu stale podnoszą swoje umiejętności, by móc w pełni sprostać potrzebom naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów dla których tworzenie systemów internetowych to nie tylko profesja ale przede wszystkim pasja. W branży pracujemy od ponad 12 lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które gwarantuje tworzenie projektów dopasowanych do potrzeb klienta, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i uwzględnieniu aktualnych trendów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w rozwijaniu rozwiązań CRM opartych o Salesforce, tworzeniu systemów billingowych, oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich, tworzymy serwisy internetowe oraz projektujemy systemy ecommerce szyte na miarę potrzeb klienta.

Kontakt

Adroom
ul. Łąkowa 3/5
90-204 Łódź
tel. +48 505 99 93 91
e-mail: kontakt@adroom.pl