polski angielski niemiecki

Systemy billingowe, integracja z PLI CBD, moduł przejść międzyoperatorskich

Tworzymy, rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb Klienta systemy billingowe (JBilling, Freeside). Posiadamy także autorski system pozwalający na integrację systemów telekomunikacyjnych z PLI CBD (Platforma Lokalizacyjno-Informacyjna z Centralną Bazą Danych).

Tworzenie serwisów internetowych

W ciągu kilkunastu lat wykonaliśmy samodzielnie lub w charakterze podwykonawcy kilkadziesiąt różnorodnych projektów – w tym wiele dla dużych klientów. Tworzymy m.in. strony informacyjne, wortale, sklepy on-line B2C oraz B2B.

Projektujemy zarówno strony statyczne, jak i zawierające elementy FLASH’owe. Dla każdego klienta wykonujemy indywidualne projekty graficzne dostosowane do stylu firmy i rodzaju prowadzonej działalności.

Systemy zarządzania treścią – CMS

CMS to narzędzie do zarządzania treścią i strukturą serwisu. Jest to rozwiązanie dedykowane dla firm, które chcą we własnym zakresie edytować informacje, zamieszczone na ich stronach, dodawać lub usuwać zdjęcia, produkty, itp. System CMS może być wykorzystywany w różny sposób, w zależności od charakteru działalności firmy.

Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu:

  • Typolight / Contao
  • Wordpress
  • Joomla

Social media

Korzyści, jakie dają media społecznościowe:

  • przeprowadzanie skutecznych kampanii społecznościowych
  • przeprowadzanie ankiet i sondaży
  • budowanie i zwiększanie grupy lojalnych klientów
  • stały kontakt z klientem
  • bezpośrednie informowanie klientów o nowych produktach
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Facebook to aktualnie najszybciej rozwijający się portal społecznościowy. To już nie krótkotrwała moda – to trend, który będzie wyznaczał tory marketingu internetowego przez najbliższe lata.

Obecność w social media daje możliwość dotarcia do milionów użytkowników, fakt ten zdaje się doceniać coraz więcej firm. Powoli obecność firm na Facebooku lub na innych portalach społecznościowych staje się wręcz obowiązkowa.

Jednakże niewiele osób wie, jak sprawnie zarządzać profilem firmowym i marką w tym środowisku i jak najlepiej wykorzystać obecność firmy w social media. Jak pokazuje praktyka, sama obecność profilu nie wystarczy! Trzeba nim sprawnie i rozważnie zarządzać, tak aby spełnił pokładane w nim nadzieje.

Aby to zrobić, najlepiej powierzyć opiekę nad profilem profesjonalistom, którzy będą umiejętnie nim zarządzać i sprawią, że marka zdobędzie nowych klientów i entuzjastów.

Jeżeli chcesz rozpocząć budowanie swojej marki w social media, zapraszamy do nas. Zaprojektujemy strategię obecności Twojej firmy w mediach społecznościowych, poprowadzimy kampanię reklamową na Twoim profilu, zaprojektujemy konkursy i aplikacje. Wszystko to pozwoli Ci zaistnieć w mediach społecznościowych jako nowoczesna, przyjazna i otwarta na klientów firma oraz zdobyć rzeszę nowych oddanych klientów.

Sklepy internetowe

Nasze sklepy charakteryzują się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością przy jednoczesnym zachowaniu prostoty obsługi. Są tworzone z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i programów. Pośredniczymy we wdrażaniu takich systemów płatności on-line, jak np. Paypal, czy Platnosci.pl.

Posiadamy duże doświadczenie we wdrażaniu serwisów opartych na Magento.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów dla których tworzenie systemów internetowych to nie tylko profesja ale przede wszystkim pasja. W branży pracujemy od ponad 12 lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które gwarantuje tworzenie projektów dopasowanych do potrzeb klienta, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i uwzględnieniu aktualnych trendów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w rozwijaniu rozwiązań CRM opartych o Salesforce, tworzeniu systemów billingowych, oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich, tworzymy serwisy internetowe oraz projektujemy systemy ecommerce szyte na miarę potrzeb klienta.

Kontakt

Adroom
ul. Łąkowa 3/5
90-204 Łódź
tel. +48 505 99 93 91
e-mail: kontakt@adroom.pl